Ev Asansör, çok katlı evlerde erişim kolaylığı sağlaması ve konforlu olmaları sebebiyle son zamanlarda daha çok ilgi görmeye başladı. Himel Lift olarak sektörde ki en kullanışlı, estetik Ev Asansör modellerini sizlere sunuyoruz. Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi en yüksek kullanıcı güvenliği ile üretilen Homelift kategorisinde ki asansörlerimiz sizi bitmek bilmeyen merdiven basamaklarından kurtaracak.

Alanında uzman mühendis kadromuzla, eviniz için en uygun tip ve ölçülerde asansörleri, tamamen yerli imalatımızla sizlere özel üretebiliriz.
Akıllı yönetim panelleriyle, ev ortamına adapte edilmiş asansörlerimiz sizlere en iyi konforu sunmak için tasarlanıyor.

Ev Asansörü ürünlerimiz ve diğer tüm ürünlerimiz T.C Sanayi Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı tarafından belirtilen standartlarda üretilmektedir.

-Açık kabin olarak üretilmiş asansör modellerimiz için; “Açık Tip Engelli Asansörleri” sayfamızı,

-Kapalı kabin olarak üretilmiş asansör modellerimiz için; “Kapalı Tip Engelli Asansörleri” sayfamızı,

-Asansör kurulumunun mümkün olmadığı alanlarda, merdiven üzerinde yatay olarak hareket eden asansör modellerimiz için “Yatay Tip Merdiven Asansörleri” sayfamızı,

-Yük taşınması için özel olarak tasarlanmış asansör modellerimiz için “Yük Asansörleri” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Asansörlerimizin fiyatları, kalite normları hakkında daha fazla bilgi almak için +90 533 927 42 00 telefon numaramızdan veya iletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.