Platform Lift Eski ve çok katlı yapılarda asansör olmayan kamu kurumu veya binalarda kullanılan lift modelidir. Himel Lift olarak Platform Liftlerimizle sizleri son teknoloji asansör çözümleriyle buluşturuyoruz. Mevcut eski yapınıza kurduğumuz platform asansörlerle sizde asansörün eşsiz konforundan Himel Lift ayrıcalığı ile faydalanacaksınız. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Platform Lifti istediğiniz tasarımlarda ve olması gereken ölçülerdedir. Yapılacak olan Platform Lifti ürünü T.C Sanayi Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygundur.

Diğer modellerimizi de incelemek isterseniz,

-Açık kabin olarak üretilmiş asansör modellerimiz için; “Açık Tip Engelli Asansörleri” sayfamızı,

-Kapalı kabin olarak üretilmiş asansör modellerimiz için; “Kapalı Tip Engelli Asansörleri” sayfamızı,

-Asansör kurulumunun mümkün olmadığı alanlarda, merdiven üzerinde yatay olarak hareket eden asansör modellerimiz için “Yatay Tip Merdiven Asansörleri” sayfamızı,

-Yük taşınması için özel olarak tasarlanmış asansör modellerimiz için “Yük Asansörleri” sayfamızı,

-Evlerinizde ki konforu arttırmak için ev kullanımı için özelleştirilmiş asansör modellerimiz için “Ev Asansörleri” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Asansörlerimizin fiyatları, kalite normları hakkında daha fazla bilgi almak için +90 533 927 42 00 telefon numaramızdan veya iletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.