Yük Asansörü olarak yüklerin taşınması ve fabrika, depo gibi birçok alanda kullanım için ürettiğimiz hidrolik Yük Asansörü imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis hizmetleri, yedek parçaları ve montaj hizmetlerini sunmaktayız.

İstenilen şekilde ve modelde Yük Asansörü imal etmekteyiz. Yük Asansörlerimizin tasarımları T.C. Sanayi Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygundur. Yük Asansörü imalatında her yıl sürekli olarak yenilediğimiz imalat onay belgelerimiz ile bu standartlara uygun üretim yapmaktayız.

Yük Asansör imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle dışarıda çalışacak yük asansörlerimiz de korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız. Ayrıca satın aldığınız yük asansörlerimize çalışma şartları göz önüne alınarak özel astar ve boya uygulamalarını da yapmaktayız.

Yüklerin kolaylıkla taşınmasını, aşağı indirilmesini ve yukarı çıkarılmasının hızlı ve kolay olarak yapılması amacı ile geliştirdiğimiz ve her an her yerde kullanılabilen yük asansörlerimiz ile iş yerlerinden depolara kadar bir çok kullanım sahasında sürekli yük taşınması gereken firmalar için imalatını yaptığımız yük asansörlerimizin kapasitelerini, mesafelerini ve kullanım alanını esas alarak üretmekteyiz.

Yük asansörlerimizin tasarımlarını kullanım alanına uygun olarak yapmaktayız. Yük asansörlerimizi istenilen ölçü ve ebatta özel üretim olarak da imal etmekteyiz ve bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurarak üretmekteyiz.

Yük asansörlerimizin fiyatları, kalite normları ve hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Engelli Asansör Modellerimizi ve Diğer Asansör Modellerini de incelemek isterseniz,

-Açık kabin olarak üretilmiş asansör modellerimiz için; “Açık Tip Engelli Asansörleri” sayfamızı,

-Kapalı kabin olarak üretilmiş asansör modellerimiz için; “Kapalı Tip Engelli Asansörleri” sayfamızı,

-Asansör kurulumunun mümkün olmadığı alanlarda, merdiven üzerinde yatay olarak hareket eden asansör modellerimiz için “Yatay Tip Merdiven Asansörleri” sayfamızı,

-Evlerinizde ki konforu arttırmak için ev kullanımı için özelleştirilmiş asansör modellerimiz için “Ev Asansörleri” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yük Asansörlerimizin fiyatları, kalite normları hakkında daha fazla bilgi almak için +90 533 927 42 00 telefon numaramızdan veya iletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.